Selçuk İnan Hatayspor’a mı Geliyor?

Süper Lige çıkmak için mücadele eden Hatayspor’da Selçuk İnan’ın takıma dahil olması, gündem oldu. Bu konu hakkında açıklamada bulunan Hatayspor teknik direktörü olan Mehmet Altıparmak, Selçuk İnan’a kapılarının her zaman açık olduğunu ifade etti. Selçuk İnan’ın iyi bir futbolcu olduğunu ifade eden Altıparmak, ancak onun Galatasaray takımında futbolu bırakması gerektiğini sözlerine ekledi.

Bir radyo kanalına açıklama yapan Mehmet Altıparmak, Selçuk İnan’ın Galatasaray takımında sözleşmesinin bitmesine dair de bir açıklamada bulundu. Selçuk İnan’a her zaman kapılarının açık olduğunu ifade eden Altıparmak; ancak onun futbolu Galatasaray’da bırakmasının daha uygun olacağını da belirtti.

Hatayspor Pazartesi Toplanıyor!

Lig hazırlıklarına Pazartesi Günü itibariyle başlayacaklarını ifade Hatayaspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak, çalışmalara 4’lü gruplar halinde devam edeceklerini de sözlerine ekledi. Liglerin tekrar başlatılmasını istediklerini ifade eden Altıparmak, bu gidişle liglerin açılacağına inandığını da sözlerine ekledi.

Takımının psikolojik olarak da liglerin açılmasına hazır olacağını ifade eden deneyimli çalıştırıcı, takım olarak ayaklarını sağlam bir şekilde yere basmayı istediklerini de sözlerine ekledi. Şampiyon olmayı istediklerini ifade eden Altıparmak, bu aşamadan sonra Süper Lige çıkmayı çok istediklerini de sözlerine ekledi.