Mehmet Altıparmak: Şampiyon Olacağız!

Yeni tip Coronavirüs salgınından dolayı liglere ara verilmesi sonrasında açıklamalarda bulunan Hatayspor teknik direktörü; Mehmet Altıparmak, bu zorlu süreci hep beraber aşacağımızı söyledi. Geçtiğimiz günlerdeki açıklamasında erteleme kararının en çok kendilerini etkilediğini açıklayan Altıparmak; bugünkü açıklamasında zorlu bir süreçten geçildiğinden söz etti.

Yaşanılan sürece dair ayrıntılı bir şekilde bilgi veren Hatayspor’un teknik direktörü; bu süreci hep birlikte aşacağız; diyerek sözlerine devam etti. Süreçle ilgili açıklamalarda bulunan Altıparmak; bu liglerin bir şekilde tamamlanacağını da sözlerine ekledi.

Bu Zorlu Süreci Atlatacağız!

Bundan önceki dönemlerde de büyük sorunların atlatıldığından söz eden Hatayspor teknik direktörü; bu sorun gibi bir sorunun daha önce yaşanılmadığından da söz etti. Ancak ne olursa olsun bu sorunun da üstesinden gelineceğini ifade eden Mehmet Altıparmak; Lig bu şekilde tescil edilir ya da edilmez; ne olursa olsun biz yine de Allahın izniyle şampiyon olacağız, diye sözlerine devam etti.

Liglerin tescil edilmesi konusunun kabul görme ihtimalinin zayıf olduğunu düşündüğünü ifade eden Altıparmak; çünkü takımların puanları birbirlerine oldukça yakın durumdadır, dedi.