Hatayspor’da Selçuk İnan Sürprizi

Sezon sonu itibariyle Galatasaray takımıyla sözleşmesi sona erecek olan Selçuk İnan’a Hatayspor futbol takımının teklifte bulunduğu ifade ediliyor. Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Hatayspor’un tecrübeli oyuncuyu renklerine katmayı istediği belirtiliyor.

Selçuk İnan konusunda Galatasaray takımının nasıl bir karar alacağı merak konusu olurken, Hatayspor’un bu teklifinin sürpriz olduğu da ifade ediliyor. Öte yandan Hatayspor’un gelecek sezon itibariyle Süper Ligde yer alacağına kesin gözüyle bakılırken, takımın şimdiden gelecek sezondaki kadrosunu oluşturmaya çalıştığı ifade ediliyor.

Galatasaray Sözleşmesini Uzatacak Mı?

Sözleşmesi bitecek olan Selçuk İnan ile Galatasaray takımının sözleşme yenileyip yenilemeyeceği ise önemli bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan Hatayspor futbol takımının Selçuk İnan’a transfer teklifinde bulunduğu ifade ediliyor.

Süper Lige çıkmak için en avantajlı takım olan Hatayspor’un Selçuk İnan’ın memleketinde futbolu bırakmasını istediği ifade ediliyor. Bu sezon itibariyle Galatasaray takımında çoğu zaman yedek kalan Selçuk’u bu teklife nasıl yanıt vereceği ise önemli bir soru olarak karşımıza çıkıyor.