Hatayspor’un Golcüsü Sabırsız

Covid-19 salgını nedeniyle tüm liglere ara verilmesinden sonra Türkiye liglerinde görev yapan yıldız oyuncular çeşitli medya organlarına röportajlar veriyor. Hatayspor oyuncusu olan Dame Diop, bireysel çalışmalarını sürdüren oyuncular arasında yer alıyor. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Senagalli golcü, takımıyla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.

Banik Ostrava kulübünden Hatayspor’a gelen ve sadece 3 maçta oynayabilen oyuncu 1 gol atmıştı. Başarılı performansına devam ederken talihsiz bir sakatlık yaşayan ve formasından ayrı kalan oyuncu, corona virüs salgını ve Hatayspor ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Liglerin başlaması ve futbola dönmek için sabırsızlandığı belirtti.

Dame Diop’tan Açıklamalar

Hatayspor oyuncusu olan Dame Diop, korona virüs nedeniyle lige verilen arada Hatayspor tesislerinde çalışmalarına devam ediyor. Bireysel çalışmalarını sürdüren oyuncu, yaşadığı ağır sakatlıktan sonra fiziksel olarak güçlü duruma gelmek için antrenmanlarına hız kesmeden devam ediyor. Senegalli golcü, yapılan röportajda çeşitli konularda açıklamalarda bulundu.

Corona virüs salgını hakkında açıklamalarda bulunan oyuncu, salgının sona ermesini ve yaşamın normal seyrine dönmesini sabırsızlıkla beklediğini söyledi. Hatayspor ile şampiyonluklar yaşamak istediğini söyleyen oyuncu, sakatlığının geçtiğini ve çalışmalara devam ettiğini belirtti. Hatayspor Senegalli oyuncuyu Banik Ostrava takımından transfer etmişti.