Hatayspor Stadı İnşaatı Devam Ediyor

Süper Lige çıkma mücadelesinde iddialı bir şekilde var olan takımlar arasında yer alan Hatayspor yeni stadı inşasının heyecanını yaşıyor. Korona virüs tedbirleri kapsamında liglere ara verilmesi sürecinde de yapımı devam eden stat inşaatında başkan savaş birtakım incelemelerde bulundu.

Hatayspor’un yeni stadının oldukça güzel bir görünüme sahip olduğu belirtiliyor. Bu kapsamda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı olan Lütfü Savaş, birtakım incelemelerde bulunmak üzere stat inşaatını ziyaret etti. Statta incelemelerde bulunan Savaş, stat inşaatına dair de ayrıntılı bilgiler aldı.

Çalışmaları Yakından İzledi!

Hatayspor yeni stadı inşaatını inceleyen başkan Lütfü Savaş, yaptığı incelemeler sonrasında birtakım açıklamalarda bulundu. İnşaat çalışmasına dair bilgi aldığını ifade eden başkan, bu yeni stadın Hatayspor’un yeni yuvası olacağını da sözlerine ekledi.

Yeni stat hakkında bilgiler veren başkan Lütfü Savaş, stat çalışmaları hakkında detaylı bilgiler de aldı. Öte yandan kulübün lig çalışmalarına başladığı da ifade edildi. Sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde çalışmaların hız kesmeden devam ettiği de ifade ediliyor.