Mehmet Altıparmak; Açıklama Yaptı

Dünyayı ve ülkemizi sarsan Koronavirüs salgını sebebiyle TFF lig maçlarının ertelenmesi sonrasında birtakım açıklamalarda bulunan Hatayspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak; bu kararın yerinde bir karar olduğunu sözlerine ekledir. Alınan erteleme kararını değerlendiren Altıparmak; bu aşamadan sonra federasyonun futbolcu sözleşmeleriyle alakalı bir önlem alması gerektiğini de belirtti.

Yabancı futbolcuların pek çoğunun ailelerinin yanında olduklarını belirten Hatayspor’un teknik direktörü; kendi futbolcularının ülkelerine gitmeyeceklerini de sözlerine ekledir. Antrenman programını liglerin yeninden başlamasıyla planlayacaklarını açıklayan Altıparmak; bütün futbolcularına da gerekli açıklamalarda bulunduğunu sözlerine ekledi.

Futbolcu Sözleşmelerine Önlem Alınmalıdır

Yapmış olduğu açıklamada futbolcuların sözleşmeleri konusunda bir önlemin alınması üzerinde duran Mehmet Altıparmak; şayet bu önlemler iyi bir şekilde alınacak olursa; herhangi bir sorun oluşmadan ligler tamamlanabilir, diye açıklamalarda bulundu.

Takımının şampiyon olacağına inancının tam olduğunu açıklayan Hatayspor teknik direktörü; liglerin ne zaman başlayacağının netlik kazanmasından sonra önlerini daha iyi görebileceklerini sözlerine ekledi. Öte yandan Hatayspor’un kalan 6 maçını kazanması için gerekli hazırlıkların da yapılacağı belirtildi.