Mehmet Altıparmak: Kazanacak Pozisyonlar Yakaladık

TFF 1. Lig lideri Hatayspor 25. haftada zirve mücadelesi veren ligin formda ekiplerinden Adana Demirspor’un konuğu oldu. Ev sahibinin etkili olduğu karşılaşmada deplasmandan 1 puan çıkardıklarından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ”Bu zorlu deplasmanda alınan 1 puan önemli ancak kazanacak pozisyonlar yakalamıştık, öne geçtikten sonra avantajımızı değerlendiremedik.” dedi.

Altıparmak: Zirve Mücadelesi Veren Ekiplere Yaraşır Oldu

Hatayspor’un hocası karşılaşma sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hoca ”Böylesine kritik bir mücadelede zemin futbol için uygun değildi. Ancak Adana Demirspor ve Hatayspor her iki ekipte buna rağmen zirve mücadelesi veren ekiplere yaraşır bir oyun ortaya koydu. Seyir zevki yüksek bir mücadele oynandı.” açıklamasında bulundu.

Altıparmak: 3 Puana Çok Yaklaşmıştık

Böylesine zorlu bir deplasmandan alınan 1 puanın önemine değinen Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ”Çok iyi mücadele ettik ve deplasmandan 1 puan çıkardık. Ancak 3 puana bu kadar yaklaşmışken son dakikalarda kalemizde gördüğümüz gol bizleri üzdü. Yine de 1 puanı önemsiyoruz. Önümüzdeki hafta yine çok ciddi bir müsabakaya çıkacağız ve bu karşılaşmaya odaklanacağız.” dedi.