Hatayspor’dan Mesaj Var

TFF ile Spor Bakanlığı tarafından Koronavirüs nedeniyle lige ara verilmesi sonrasında Hatayspor Futbol Takımı da tesislerini kapattı. Bugün Galatasaray ikinci başkanında Koronavirüs tespit edildiği haberleri üzerine Hatayspor’da bir mesaj yayınladı!

Hatayspor’un yayınladığı mesajda; Abdurrahim Albayrak ile Eşi Şükran Albayrak’ın Koronavirüs testinin pozitif çıkmasından duyulan üzüntülü durum ifade edildi. Galatasaray camiasına da geçmiş olsun dileklerini ileten Hatay temsilcisi; Fatih Terim’e de geçmiş olsun mesajı iletti. Bilindiği üzere Fatih Terim’de de Koronavirüs testi pozitif çıkmıştı!

Hep Birlikte Aşacağız!

Bu zorlu süreci hep birlikte aşacağız, diyen Hatayspor Futbol Takımı, hem Albayrak ve eşine hem de Galatasaray’ın teknik direktörü olan Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerini iletti. Öte yandan takımın sosyal medya hesabı üzerinden de bu mesaj yayınlandı. Taraftarların da bu mesaj çatısı altında; Galatasaray camiasına geçmiş olsun dilekleri iletilmiş oldu.

Öte yandan bugün itibariyle doğum günü olan Hatayspor’un yardımcı antrenörü Riyaz Murat Özdura’nın doğum günü de sosyal medya hesabı üzerinden kutlandı.