Asi 1967’nin Kampanyası Başarıya Ulaştı

Koronavirüs salgını sonrasında yardım kampanyası düzenleyen Hatayspor taraftar grubu olan Asi 1967; kampanyasını başarılı bir şekilde yaptı. Daha önceki dönemlerde de atkı, forma ve ücretsiz bilet konusunda da daha önceden pek çok kampanyaya imzasını atan Asi 1967; bu seferde 100 koliden oluşan yardım kampanyasını başarılı bir şekilde tamamladı.

Dünyada ve ülkemizde etkisini günden güne hissettiren Covid 19 salgını sonrasında yaşlılar ve kronik hastalara yardımcı olmak amacıyla Asi 1967, etkili bir kampanya düzenlemişti. Özellikle evlerinde temel gıda sıkıntısı yaşayan ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak düzenlenen kampanya neticesinde toplamda 100 kolinin teslim edildiği bildirildi.

Serdar Kahraman: Kampanyaya Dair Detayları Aktardı

Yapılan kampanyaya dair açıklamalarda bulunan Hatayspor taraftar grubu temsilcisi Serdar Kahraman; bir özel TV kanalına konuştu. Asi 1967 taraftar grubunu temsil eden Kahraman; düzenledikleri kampanyanın ayrıntılarını aktardı.

Koronavirüs salgını sonrasında 100 koli gıda yardımıyla başlattıkları kampanya neticesinde kampanyalarına ilginin her geçen gün artış gösterdiğini belirten Kahraman; katılımcılara da teşekkür etti. Başta yardım kampanyasına koli desteğinde bulunanlara teşekkür eden Kahraman; vatandaşlara da teşekkürlerini iletti.