Hatayspor Kaptanı; Sistemli Bir Takıma Sahibiz

Sistemli ve istikrarlı bir takıma sahip olduklarını belirten Hatayspor kaptanı Mesut Çaytemel, Süper Lig için de umutlu konuştu. Korona virüs dolayısıyla liglere verine ara döneme dair de bilgiler veren Çaytemel, taraftarlara da olumlu mesajlar iletti.

Antrenman çalışmalarına bireysel olarak devam ettiklerini ifade eden Çaytemel, video konferans yöntemiyle futbolcuların birbirleriyle iletişim halinde olduklarını da sözlerine ekledi. Hatayspor’da olumlu bir havanın oluştuğunu ifade eden yetenekli oyuncu, antrenmanları video konferans yoluyla yaptıkları da belirtti.

Şampiyonluk Şansımızı Tamamlayacağız

Yarım kalan bir şampiyonluk şanslarının bulunduğunu ifade eden Hatayspor Kaptanı Mesut Çaytemel, kendilerini formda tutmak için etkili bir çalışma içerisinde olduklarını da söyledi. En kısa sürede liglerin açılmasını istediğini belirten Çaytemel, eski günleri özlediklerini ifade etti.

Takım olarak oldukça istikrarlı bir takım olduklarının altını çizen kaptan, sistemli bir takım olduklarını da ifade etti. Hoca değişikliklerinin kendilerini fazla etkilemediğini ifade eden Çaytemel, takımın profesyonel bir özelliğe sahip olduğunu da belirtti.