Hataysporlu Futbolculardan Mesaj Var

Türkiye’de liglerin koronavirüs salgınından dolayı ertelenmesi sonrasında Hatayspor futbolcuları da çalışmalarına evlerinden devam ediyor. Kendilerine takım antrenörü tarafından verilen bireysel antrenman programına göre çalışmalarına devam eden futbolcular; sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulundular.

Hatayspor’un etkili futbolcuları arasında yer alan Sadi Karaduman; sosyal medya hesabı üzerinden evde kal sloganına destek olarak evinde yaptığı çalışmaları takipçileriyle paylaştı. Hayat eve sığar sloganına destek veren Karaduman; sosyal medya hesabı üzerinden bir video yayınlayarak; takipçilerine sürpriz yaptı.

Buğra’dan da Mesaj Var!

Hatayspor takımının etkili oyuncuları arasında yer alan Buğra da sosyal medya hesabı üzerinden ev kal sloganına destek oldu. Yapmış olduğun bireysel çalışmaları takipçileriyle paylaşan yetenekli futbolcu, yayınladığı videonun sonunda da evde kalınmasına vurgu yaptı.

Öte yandan kulübün sosyal medya hesabı üzerinden Hatayspor’un stadyumunun fotoğrafı yayınlanarak; bir hayalimiz var sloganı paylaşıldı. Ayrıca Sadi Karaduman da yayınladığı videonun sonunda ‘’evde kal’’ sloganına destek oldu.