Hatayspor’lu Yönetici Açıklamalarda Bulundu

Uzun yıllar süresince Hatayspor yöneticisi olarak görev üstlenen Hatay Tamer; şuanda görev yapmakta olan yöneticilerin kendilerine göre çok daha şanslı olduklarını ifade etti. 1970 yılından bu yana yöneticilik görevi üstlenmiş olan Hatay Tamer; 1970 yılından bu yana yaşadıklarını bir gazetede paylaştı.

Hatayspor’da görev yaptığı için gurur duyduğunu ifade eden Tamer; kendilerinin çok zor dönemler gördüklerini ifade etti. Takım olarak malzeme dahi alacak para bulamadıkları zamanların olduğunu açıklayan Tamer; takıma katkı sağlamak amacıyla kapı kapı dolaştıklarını da sözlerin ekledi.

Cebimizden Takıma Para Verirdik

Eski dönemlerde takım için yeri geldiğinde ceplerinden para verdiklerini ifade eden Hatay Tamer; verdiğimiz parayı geri almayı aklımıza dahi getirmezdik, dedi. Şimdi ki olduğu gibi karar defterine verdikleri paraları yazdırmadıklarını ifade eden Tamer; takımı haczetmek kimsenin aklına dahi gelmezdi dedi.

Hatayspor futbol takımına para bulabilmek için valinin kapısını az beklemedik diyen Hatay Tamer; o dönemde buldukları ve topladıkları parayla kulübü ayakta tutmaya çalıştıklarını ifade etti. Malzeme alabilmek için paraya ihtiyaç duyduklarını ifade eden Tamer; para bulabilmek için dönemin Hatay Valisinin evinin önünde beklediğini de ifade etti.