Çağrı Karakuş’tan Hatayspor Açıklaması

Almanya’nın Eintracht Frankfurt 2 takımından oynayan Çağrı Karakuş, Hatayspor takımının kendisiyle ilgilendiğini duyurdu. Yapmış olduğu açıklamada Hatayspor’un kendisiyle ciddi manada ilgilendiğini ifade eden Karakuş, Almanya’daki liglerin durumuna dair de açıklamalarda bulundu. Almanya’da liglerin askıya alınabileceğini de iddia eden Çağrı Karakuş; hemen tüm liglerin Koronavirüs salgınından etkilendiğini de ifade etti.

Yapmış olduğu idman çalışmasına dair açıklamalarda bulunan Karakuş, Almanya’da liglere dair çeşitli tedbirlerin hayata geçirildiğini ifade etti. Bundesliga’da yapılan antrenman çalışmalarının nasıl yapıldığını da aktaran Karakuş, liglerin askıya alınmasının da gündemde olduğunu ifade etti.

Hatayspor Benimle İlgilendi

Yapmış olduğu açıklamada Hatayspor takımının kendisiyle ciddi manada ilgilendiğini ifade eden Çağrı Karakuş, bu konuya dair ayrıntılara yer vermedi. Açıklamasında Almanya’da Koronavirüs salgını sonrasına liglerde alınan önlemlere de değinen Karakuş, liglerin tatil olmasını istediklerini de ifade etti.

Almanya’da antrenmanların bireysel olarak yapıldığını ifade eden Karakuş, kendisinin de birtakım tedbirleri aldığını ifade etti. Yakın bir süreden beri hem kendisinin hem de takım arkadaşlarının koronavirüs konusunda çok daha duyarlı olduklarını ifade etti.