Hatayspor’lu Futbolcular Evde Çalışıyor!

Kovid 19 salgını sonrasına Hatayspor takımının da futbolcuları ev iznine çıktığı biliniyor. Futbolcular teknik ekibin kendilerine vermiş olduğu program çerçevesinde antrenman çalışmalarına bireysel olarak devam ediyor.

Öte yandan karantina zamanlarını evlerinde geçiren futbolcuların sosyal medyayı etkili bir şekilde kullandıkları da biliniyor.  Bu kapsamda futbolcuların çoğunluğunun yapmış olduğu paylaşımların yoğun ilgi gördüğü de biliniyor. Hatayspor’lu futbolcular memleketlerinde evlerinden çekmiş olduğu antrenman görüntülerini taraftarlarıyla paylaşıyor!

Kulübün İnternet Sitesinde Yer Aldı!

Hatayspor futbolcularının evlerinde yapmış oldukları antrenman çalışmalarını video konferans yöntemiyle yaptıkları biliniyor. Bu kapsamda teknik heyetinde antrenman çalışmalarını yakından takip ettiği de biliniyor. Yapılan antrenmanların teknik ekibin vermiş olduğu program çevresinde şekillendiği belirtilirken; futbolcuların da bu programa uydukları ifade ediliyor.

Öte yandan Hatayspor’u internet sitesinde yayınlanan video görüntüsünde futbolcuların yaptıkları idman görüntüleri yer alıyor. Video da çalışmalarımıza sosyal mesafe engel değil sloganı yer alırken; futbolcuların da kendilerine verilen programa uyum sağladıkları görülüyor. Teknik ekibin kendilerine gösterdiği şekilde evlerinde idman yapan futbolcular; böylece kendilerini liglerin açılmasına da hazır tutuyor.