Hatayspor’un Eski Teknik Direktörü Konuştu!

Hatayspor futbol takımının eski teknik direktörleri arasında yer alan Mehmet Hünkaroğlu, Hatayspor’un iskeletinin sağlam olduğunu ifade etti. Özellikle son 3 sezondan bu yana takımın etkili bir ivme kazandığını sözlerine ekleyen teknik adam; Hatayspor’un bu başarıyı sürdürebilecek bir kapasiteye sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

Hatay temsilcisinin eski teknik direktörleri arasında yer alan Mehmet Hünkaroğlu; özellikle Hatayspor’un son 3 sezon itibariyle etkili bir gelişim dönemine girdiğini ifade etti. Bir gazeteye açıklamada bulunan Hünkaroğlu; Hatayspor’da uzunca yıllar boyunca forma giydiğini ifade ederek; kulübün takım kaptanlığını da yaptığını sözlerine ekledi.

Hatayspor’da Unutulmaz Anlar Yaşadım

Hatayspor futbol takımında hayatı boyunca unutamayacağı anlar yaşadığını sözlerine ekleyen Mehmet Hünkaroğlu, bu takımda hemen her mevkide görev aldığını da sözlerime ekledi. Takımın özellikle son 3 sezondan bu yana etkili bir gelişim dönemine girdiğini ifade eden Hünkaroğlu, takımın iskeletininde sağlam olduğunun sözlerine ekledi.

Hatayspor’un çıtayı sürekli olarak yüksek tutmayı hedeflediğini ifade eden deneyimli teknik adam; önce 2. Lig’de şampiyon olan sonrasında TFF 1. Lig’inde özellikle Ziraat Türkiye Kupası maçlarında etkili başarı gösterdiğinden söz etti. Şimdilerde ise Hatayspor’un Süper Lige çıkacağına inancının tam olduğunu ifade etti.