Hatayspor İçin Bu Sezon O Sezon!

Tam 53 yıllık hasreti bitirerek Süper Lige çıkmayı hedefleyen Hatayspor için bu sezonun tam da o sezon olduğu ifade ediliyor. Bordo beyazlı takımın bu sezon itibariyle Süper Lige çıkacağına kesin gözle bakılırken; futbolcuların da bu hedef doğrultusunda çalışmalarına hız verdikleri belirtiliyor.

Hatayspor’un teknik Direktörü olan Mehmet Altıparmak; yapmış olduğu açıklamada 53 yıllık süper lig özleminin bu sezon itibariyle biteceğine olan inançlarının tam olduğunu vurguladı. Koronavirüs salgını nedeniyle liglere ara verilmiş olasına rağmen bu hedeflerinden emin olduklarını ifade eden Mehmet Altıparmak; bu sene süper ligdeyiz; kimse merak etmesin şeklinde bir açıklama yaptı.

Hatayspor İçin Tarihi Bir Sezon Yaşanıyor

Asi 1967 taraftar grubu internet sitesine özel yapmış olduğu açıklamada bu sezon süper lige çıkacağımızdan kimsenin endişesi olmasın diyen Mehmet Altıparmak; bu sezon 53 yıllık özlemin de sona ereceğini sözlerine ekledi.

Hatayspor takımının başarılı teknik direktörü yapmış olduğu açıklamada liglerin başlamasından sonra takımının yüksek bir performans sergileyerek; Süper Lige çıkacağından emin olduğunu da ifade etti. Kendilerinin de hem taraftarları hem de futbolu çok özlediklerini ifade eden Altıparmak; futbolcularımız bireysel olarak antrenmanlarına devam ediyor dedi.