Hatayspor Taraftarı Sabırsızlanıyor!

Lige verilen ara dönemde futbolu fazlasıyla özleyen taraftarlar, liglerin yeninden başlamasını sabırsızlık içerisinde bekliyor! Hatayspor futbol takımının da taraftarlarının ligin açılmasını sabırsızlık içerisinde bekledikleri ifade ediliyor.

Süper Lige çıkma yolunda emin adımlarla ilerleyen Hatayspor’un taraftarları takımlarını sabırsızlıkla liglerin yeninden başlamasını bekliyor. 1. Lig’de son haftaya gelindiği dönemde lige ara verilmesi; Hatayspor’lu taraftarların Süper Lig sevincini ötelemelerine neden oldu.

Hatayspor En Yakın Rakibinden 6 Puan Önde

Süper Lig mücadelesinde en yakın rakibine 6 puan üstünlük kurmayı başaran Hatayspor takımında taraftarların sabırsızlandığı ifade ediliyor. Süper Lige çıkma yolunda oldukça umutlu olan takımda, gözler liglerin ne zaman açılacağı habere kilitlenmiş durumda. Tam 53 yıl sonra Süper Lig hasretini dindirmeyi amaçlayan Hatayspor takımı kendinden daha da fazla emin.

Süper Lig mücadelesinde etkili bir oyun ortaya koyan bordo beyazlı ekibin, bu sezon itibariyle süper lige çıkmasına eksin gözüyle bakılıyor. Diğer yandan takım taraftarlarının Hatayspor’u özlediğini ifade ederek, liglerin açılmasını sabırsızlık içerisinde bekledikleri de ifade ediliyor.