Hatayspor’dan Önemli Destek

Korona virüs salgını sonrasında ülkemizde ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak yardım kampanyaları düzenlenmeye başlandı. Bu kapsamda ASİ 1967 Hatayspor taraftar grubunun sosyal medya hesabı üzerinden başlattığı kampanyaya Hatayspor’lu futbolcular da destek verdi. Bu anlamlı kampanyaya destek olan futbolcular; yardım kampanyasına da sahip çıkmış oldu.

Covid 19 salgını sonrasında ASİ 1967 taraftar grubu sosyal medya hesabı üzerinden özellikle yaşlılara ve kronik hastalara yönelik bir yardım kampanyası düzenlenmeye başlandı. Dünya genelinde etkili olan Korona virüs salgını sonrasında Hatayspor da kendi üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor.

Kaptan Mesut Çaytemel Destekte Bulundu

Özellikle Yasin Yiğitbaşı ile Ali Şahin’in öncülük ettiği yardım kampanyasına Hatayspor futbol kulübü oyuncularının da destek verdiği biliniyor. Bu kapsamda takımın kaptanı olan Mesut Çaytemel de 5 koli yardımda bulundu. Elbette ki Hatayspor’un etkili kalecisi olan Akın Alkan da ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak 5 koli destekte bulundu.

Yine Hatayspor’un yetenekli savunma oyuncusu Sadi Karaduman da yardım kampanyasına 5 koli gıdayla destek oldu. Ayrıca takımın sol kanat oyuncusunun da yardım kampanyasına 5 koliyle destek olduğu açıklandı.