Hatayspor’da Çalışmalar Tam Gaz!

Ülkemizde etkili olan Covid 19 salgını sonrasında liglere ara verilmesiyle Hatayspor futbol takımında da futbolcular çalışmalarına evlerinden bireysel olarak devam ediyordu. Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig ekipleri arasında yer alan Hatayspor’un çalışmalarına tam gaz devam ettiği ifade ediliyor.

TFF 1. Lig lideri olan Hatayspor’da futbolcuların bireysel olarak çalışmalarına devam ettikleri biliniyor. Bu kapsamda futbolcular kendilerine verilen antrenman programına uygun bir şekilde çalışmalarına evlerinden devam ettikleri bildiriliyor. Ligin iddialı takımının böylece liglerin açılmasına hazır olmasının mümkün olacağı da ifade ediliyor.

Bazı Futbolcular İkişerli İdman Yapıyor

Sosyal mesafeye dikkat etmek şartıyla Hatayspor futbol takımı oyuncularının bazılarının ikili bazılarının ise üçlü olarak idmanlarına devam ettikleri açıklandı. Bu kapsamda futbolcuların liglerin açılmasına tam gaz hazırlandıkları ifade edilirken; böylece takımında her zaman maç oynamaya hazır olduğu da açıklanıyor.

Bordo beyazlı takım oyuncularının teknik ekibin kendilerine vermiş olduğu bireysel antrenman programına uygun bir şekilde çalışmalarına devam ettikleri ifade ediliyor. Futbolcuların tüm çalışmalarının teknik ekip tarafından yakından takip edildiği de belirtiliyor.