Hatayspor Mirkan Aydın’la Gol Atıyor

Bu sezonun iddialı takımları arasında yer alan Hatayspor futbol takımının koronavirüs salgınından dolayı çalışmalarına ar verdikleri biliniyor. Bu dönemde futbolcuların evlerinden çalışmalarına devam edeceği belirtiliyor. Şimdiye kadar oynan maçlara bakıldığında ise Hatayspor’un gollerinde Mirkan Aydın isminin ön plana çıktığın görülüyor.

Takımının en çok gol atan oyuncusu olan Mirkan Aydın; şimdiye kadar attığı 8 golle ön plana çıkıyor. Başarılı golcünün takımının başarısında ön planda yer aldığı da biliniyor. Toplamda 8 golü bulunan yetenekli golcünün takımda en golcü futbolcu olduğunu da belirtiliyor.

28 Maçta 8 Gol Attı

Şimdiye kadar ligde oynadığı 28 maçta 8 gol atma başarısına imzasını atan Mirkan Aydın; Hatayspor futbol takımının en golcü futbolcu olarak ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Hatayspor’un bu sezon itibariyle toplamda 38 gol atmayı başardığı belirtilirken; en golcü ismin ise Mirkan Aydın’ın olduğu biliniyor.

Takımın diğer gollerini ise 6 golle Selim Ilgaz, 4 gole Mesut Çaytemel, 3’er golle Gökhan Karadeniz ve Hamza Gür’den geldiği belirtiliyor. Ayrıca takımda Alican Özfesli’nin 2 gol, Caner Hüseyin Bağ’ın 3 gol ve Barbossa’nın da 2 gol attığı açıklanıyor.