Hatayspor’dan Başsağlığı Mesajı

Spor camiasını derinden üzen Kaan Öztürk’ün vefatı sonrasında Hatayspor futbol takımı da bir başsağlığı mesajı yayınlandı. Bilindiği üzere Eskişehirspor’un genç futbolcusu Kaan Öztürk geçtiğimiz gün itibariyle bir kaza sonrasında hayatını kaybetmişti.

Kaan Öztürk İçin başsağlığı mesajı yayınlayan Hatayspor’un olaydan duyduğu üzüntünün dile getirildiği ifade ediliyor. Bu kapsamda aileye ve Eskişehirspor takımına da başsağlığı dilekleri iletildiği belirtildi. Öte yandan ülkemizde bu elim olay sonrasında çok sayıda başsağlığı mesajı yayınladı.

Kulüplerden Art Arda Başsağlığı Mesajları

Eskişehirspor’un yetenekli genç oyuncusu Kaan Öztürk’ün vefat etmesi sonrasında Türk futbol camiasından pek çok takım peş peşe başsağlığı mesajı yayınladı. Bu takımlar arasında yer alan Hatayspor takımı da üzüntüsünü Eskişehirsporlularla paylaştı.

Geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden Kaan Öztürk’ün ölümü, tüm spor camiasını üzdü. Bu kapsamda Hatayspor takımının da bir mesaj yayınladığı biliniyor. Başsağlığı mesajında; yetenekli futbolcuya Allahtan rahmet dileniyor. Yakınlarına ve Eskişehirspor camiasına ise sabır dilenerek, başsağlığında bulunuluyor.