Hatayspor Takımı Sosyal Mesafeye Dikkat Ediyor

Süper Lig mücadelesinin en iddialı kulübü olan Hatayspor takımı gruplar halinde antrenmanlarını yapmaya başladı. Sosyal mesafeye oldukça fazla bir şekilde özen göstererek antrenman çalışmasını yürüten Hatayspor’da morallerin yerinde olduğu da gözleniyor. Öte yandan takım oyuncularının liglere verilen ara dönemi iyi değerlendirme arzusunda oldukları da bildiriliyor.

Hatayspor takımının teknik direktörü olan Mehmet Altıparmak yönetiminde yapılan antrenman çalışmalarının oldukça verimli geçtiği ifade ediliyor. Korona virüs nedeniyle liglere ara verilmesi sürecinde futbolcuların çalışmalarına evlerinden bireysel olarak devam ettikleri de biliniyor.

Hatayspor Takımı Antrenmanlara Devam Ediyor

Kulüp teknik direktörü Mehmet Altıparmak öncülüğünde çalışmalarına devam eden Hatayspor takımı, Süper Lige çıkmak için önlerindeki maçlara konsantre olmuş görünüyor. Çalışmalara başlanmasının ardından takım oyuncularının sosyal mesafeye dikkat ederek gruplar halinde antrenman yaptıkları ifade ediliyor.

Korona virüs sürecinde liglere ara verilmesi sonrasında liglerin Haziran ayında yeniden açılıyor olması, Hatayspor takımını da harekete geçirdi. Bu kapsamda çalışmalarına başlayan Hatay temsilcisinin düş koşu ve ısınma antrenmanlarıyla çalışmalarına başladıkları ifade ediliyor.