Hatayspor Liglerin Mayıs Ayında Başlamasını Umuyor

Süper Lig mücadelesinde etkili bir oyun ortaya koymayı başaran Hatayspor futbol takımının teknik direktörü, liglerin açılması için sabırsızlık içinde olduklarını ifade ederek; liglerin Mayıs ayında başlamasını umduklarını da sözlerine ekledi.

Takımının oyuncularıyla her gün iletişim halinde olduğunu ifade eden Mehmet Altıparmak, futbolcuların tamamının futbolu fazlasıyla özlediklerinin altını çizdi. Önlerinde daha 6 maçlık bir periyodun olduğunu belirten Altıparmak, yaşanılan sürecin de kolay bir süreç olmadığını belirtti. Futbolcuların ve ailelerinin sağlıklarını önemsediğini ifade eden başarılı teknik adam; bu süreci atlatacaklarını da sözlerine ekledi.

Psikolojik Hazırlık Çok Önemli

Lige verilen arada futbolcuların kendilerini psikolojik olarak hazır tutmalarının önemli olduğunun altını çizen Altıparmak, önlerinde daha 6 maçlarının bulunduğunu da sözlerine ekledi. Geçtiğimiz iki sezon içerisinde de şampiyonluk yaşadığını ifade eden Mehmet Altıparmak, bu sene itibariyle de Hatayspor takımını şampiyon yapmayı istediğini sözlerine ekledi.

Bu süreçte bazı ülkelerde takımların antrenmana başladıklarının sevindirici bir gelişme olduğunu ifade eden Altıparmak, liglerin açılmasını beklediklerini de ifade etti. Kendilerinin de ligin Mayıs ayında başlamasından umutlu olduklarını ifade eden Altıparmak, Temmuz ayında da liglerin tamamlanabileceğini sözlerine ekledi.