Mehmet Altıparmak: Hatayspor 12 Hafta Sonra Süper Ligde Olacak

Hatayspor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Mehmet Altıparmak  Hatayspor’un 12 hafta sonunda Süper lige yükseleceğini söyledi. Hatayspor ‘un şu an ligde avantajlı konumad olduğunu ve bu avantajı kullanmak istediklerini belirten başarılı teknik adam sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeeklerini belirtti. Futbolda iniş çıkışların olduğunu ve Hatayspor’un da böyle bir süreçten geçtiğini hatırlatan Hatayspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak Eskişehirspor karşılaşması ile çıkışa geçeceklerini sözlerine ekledi

 2 Sezondur Şampiyonluklar Yaşıyorum

Bu ligde yeni olmadığını ve ligi çok iyi bildiğini söyleyen başarılı teknik adam bu sene de Hatayspor ile şampiyonluk yaşamak istediğini belirtti. 2 sene önce play-off finalinde Gazişehir’i yenerek BB Erzurumspor ile şampiyonluk sevinci yaşayan Altıparmak geçen sezon ise yine play-offta şu an teknik direktörü olduğu Hatayspor’u yenerek Gazişehir Gaziantep FK ile lige yükselme başarısı göstermişti. Bu sene lige direk yükselmek istediğini belirten Altıparmak çok çalışmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

Önümüzde Önemli Bir Karşılaşma Var

Cuma günü deplasamanda Eskişehirspor ile karşılaşacaklarını ve Eskişehir deplasmanının zor olduğunu söyleyen Mehmet Altıparmak Hatayspor adına tek hedeflerinin 3 puan olduğunun söyledi. Hatayspor şu an ligde 42 puanla ilk sırada bulunuyor.