Bayram Toysal’dan Mesaj ”Hatayspor Benim Sevdam”

TFF 1. Lig lideri Hatayspor ikinci yarıda kaybedilen puanların cezasını Teknik Direktör Bayram Toysal ile yollarını ayırarak kesmişti. İlk yarı sonunda elde edilen puan farkını koruyamayan Hatayspor kan değişikliğine giderek Mehmet Altıparmak ile anlaşmaya vardı. Ayrılık sonrasında camiaya ve taraftara bir mesaj yayınlayan eski teknik adam Bayram Toysal Hatayspor benim sevdam diyerek başladığı mesajında önemli ifadelere yer verdi.

Toysal: Hatayspor Camiasına Çok Teşekkür Ediyorum

Memleketinin takımını çalıştırmaktan her zaman için onur duyduğunu ifade eden Bayram Toysal ”Gelirken neden beni seçtiniz demeyip hemen görevi kabul ettiğim gibi şimdi de uygun görüleni yerine getirerek ayrılıyorum. Geldiğimiz haftadan beri liderliğimizi sürdürdük. Bu güzel tablo için Camiamıza, yöneticilerimize, futbolcularımıza ve taraftarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bayram Toysal: Bende Hatayspor Taraftarları Arasında Yerimi Aldım

Onurla taşıdığını ifade ettiği teknik direktörlük görevine son verilmesinin ardından Bayram Toysal ”Bende taraftarlar arasında yerimi aldım. Hatayspor benim sevdam. Hatayspor’umuzun şampiyon olarak Süper Lig’de olmasını diliyorum.” ifadelerine yer vererek bu anlamlı mesajını noktaladı.