Lider Hatayspor Yeni Bir Sayfa Açmak Peşinde

Üst üste 2 maçta Giresunspor ve Karagümrük ile 1-1 berabere kalan Lider Hatayspor yeni bir sayfa açarak 2 maçlık galibiyet hasretine son vermek istiyor. 2 haftadır gaibiyete uzanamayan Hatayspor bu hafta evlerinde oynayacağı Akhisarspor maçından alacakları 3 puan ile yeni bir galibiyet serisi başlatmak istiyor. Lider olduklarını ve bunu sonuna kadar hak ettiklerini dile getiren teknik direktör Bayram Toysal Akhisarspor karşısında bunu ispatlayacaklarını sözlerine ekledi

Yılmaz Vural Çok Tecrübeli Bir Hoca

Rakipleri Akhisarspor’un teknik adam değişikliğine gittiğini ve bu gibi değişikliklerin takımlara genelde olumlu yansıdığını söyleyen başarılı teknik adam tek hedeflerinin Akhisarspor’u Hatay’dan eli boş göndermek olduğunu söyledi. Alacakları 3 puan ile rakipleri ile arasındaki puan arkını açmak istediklerini belirten teknik adam ligin boyunun kısaldığını ve her maçın daha da önem arz ettiğini sözlerine ekledi.

Akhisarspor’un Eksiklerinden Faydalanmak İstiyoruz

15 Şubat Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak olan maçın hazırlıklarını tamamlayan Lider Hatayspor yeni bir sayfa açmanın planlarını kuruyor. Akhisarspor maçına iyi hazırlandıklarını ve rakiplerinin 5 eksikle geldiğini söyleyen Bayram Toysal rakiplerinin zaaflarından yararlanarak galibiyete uzanmak istediklerini söyledi.