Lider Hatayspor Akhisarspor Karşılaşması Hazırlıklarını Başlattı

TFF 1.Ligde 2 haftadır berabere kalan Hatayspor galibiyet özlemini dindirmek için ligin 22. haftasında Ege temsilcisi Akhisarspor’u ağırlayacak. Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak olan Hatayspor Akhisarspor müsabakasında hakem Bülent Birincioğlu görev alacak.

Hatayspor’da Akhisar Mesaisi Tam Gaz Devam Ediyor

Lider Hatayspor’da Akhisarspor maçı hazırlıkları bugün yaptıkları antrenmanla devam etti. Düz koşu ile başlayan antrenman 5’e 2 top kapma çalışması ve taktik çalışmanın ardından sona erdi. Hatayspor’da futblcuların morallerinin yerinde olduğu gözlendi. Mutlak galibiyet hedefleyen Hatayspor’da futbolcular öncelikle 2 haftalık galibiyet hasretine son vermek istediklerini ayrıca rakibin çiçeği burnunda teknik direktörü Yılmaz Vural ve Akhisarspor’u elleri boş göndereceklerini belirttiler.

Lider Hatayspor Puan Farkını Açmak İstiyor

TFF 1.Ligde 21.Hafta sonunda en yakın rakibi Erzurumspor’un 4 puan önünde yer alan Hatayspor’da tek hedef 15 Şubat cumartesi günü saat 14:00’da oynanacak Hatayspor Akhisarspor karşılaşmasından 3 puan alarak en yakın rakibi ile puan farkını daha da açmak. Maç maç bakarak ilerlediklerini söyleyen Hatayspor ekibinde bu sene tek hedef geçen sene play-off finalinde kaybederek çıkmadıkları Süper Lig’e bu sene direk çıkmak.