Hatayspor Akhisarspor Maçı 11’leri Belli Oldu

Bugün saat 14:00’da Antakya Atatürk Stadyumunda karşı karşıya gelecek  olan Hatayspor Akhisarspor maçının ilk 11’leri belli oldu. Lider Hatayspor’un  ilk 11’i şu şekilde oldu: Akın Alkan,  Soner Örnek, Mesut Çaytemel, Yusuf Abdioğlu, Strahil Popov, Kubiilay Sönmez, Selim Ilgaz, Gökhan Karadeniz, Idır Ouali, Rayane Aabid ve Mirkan Aydın.

Akhisarspor’un 11’i ise şu şekilde: Gökhan  Değirmenci, Avdija Vrsajevic, Edin Cocalic, Tolga Ünlü, Uğur Arslan Kuru, Rajko Rotman, Onur Ayık, Elmar Bjarnason, Erhan Çelenk, Engin Keleş ve Sokol Cikalleshi.

İki Takım Adına da Çok Önemli Bir Maç

Süper lige yükselme hesapları yapan 2 takımında bu maçta tek hedefleri sahadan 3 puanla ayrılmak. Lider Hatayspor 2 haftadır aldığı beraberliklerle rakipleri ile arasınadaki puan farkını kapaattırdı. Akhisarspor cephesi ise bu maçtan 3 puan alarak kendisini play-off potasında daha da hissettirmek istiyor.

Taraftarlarımız Maç Boyunca Susmasınlar

TFF 1. ligde lider olan  Hatayspor’un başarılı teknik direktörü Bayram Toysal zorlu bir maça çıkacaklarını ve taraftarlarına çok ihtiyaçları olduğunu belirtti. Zorlu Hatayspor Akhisarspor karşılaşmasını hakem Bülent Birincioğlu yönetecek.