Hatayspor’lu Oyunculardan Giresunspor Açıklaması

TFF 1. Lig’de 6 puan farkla liderlik koltuğunda bulunan Hatayspor 20. hatfada sahasında ikinci yarının formda takımlarından Giresunspor’u konuk edecek. Karşılaşma öncesi hazırlıklar devam ederken Hatayspor’lu oyunculardan Giresunspor açıklaması geldi. Takımın önemli isimlerinden Sadi Karaduman ve ara dönemde takıma kazandırılan Popov maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Sadi Karaduman: Sahamızda Kazanacağız

”Bu sezon kendi sahamızda hiç kaybetmedik.” diyerek sözlerine başlayan Hatayspor oyuncusu Sadi Karaduman Giresunspor karşısında da bunu devam ettirmek istediklerini söyledi. Karaduman yaptığı açıklamada ”Menemenspor karşısında kazanarak motive olduk. Giresun karşısında da kazanmak istiyoruz.” dedi. Hedeflerinin sezon sonunda kupayı alarak Süper Lig’e çıkmak olduğunu ifade eden Karaduman ”İç sahada hiç kaybetmeden zirvede bitirmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Strahil Popov: Zorlu Bir Karşılaşma Bizi Bekliyor

Ara transfer döneminde takıma dahil edilen Strahil Popov Giresunspor’un son haftalarda bir çıkış yakaladığını ifade ederek ”Giresunspor ile zoru bir karşılaşma oynayacağız.”dedi. Hatayspor’a hızlı bi uyum süreci ile hızlıca adapte olduğunu ifade eden Strahil Popov ”Giresunspor maçına takım olarak ciddi şekilde hazırlanıyoruz.’dedi. Ayrıca Hatayspor’lu oyunculardan Giresunspor açıklaması kapsamında taraftara da çağrı geldi.