Hatayspor – Giresunspor Karşılaşmasının 11’leri Belli Oldu

TFF 1. Lig’de açık ara puan farklı ile liderliğini sürdüren Hatayspor bu hafta sahasında Giresunspor’u konuk edecek. Bu sezon evinde hiç kaybetmeyen Hatayspor karşılaşmaya iddialı çıkıyor. İkinci yarının formda takımı Giresunspor’da zorlu rakibi karşısında puan veya puanlar almak istiyor. Maça kısa bir süre kala Hatayspor – Giresunspor karşılaşmasının 11’leri de belli oldu.

Hatayspor’un Giresunspor 11’i

Ev sahibi Hatayspor karşılaşmaya kalede Akın Alkan savunmada Popov, Yusuf Abidoğlu, Sadi Karaduman, Mesut Çaytemel önlerinde Kubilay Sönmez ve Rayane Abid, ileri 3’lüde Gökhan Karadeniz, Selim Ilgaz ve Caner Bağ sanraforda ise Mirkan Aydın 11’i ile başlayacak. Hatayspor’da yedekler ise şöyle; Ömer Alıcı, Soner Örnek, Yasin Güreler, Idır Ouali Rahman Buğra Çağıran, Helder Barbosa, Dame Diop.

Rakip Giresunspor ise kalede Adirano Facchini savunmada Uğur, Murat, Ahmet Kesim, Muhammet Bayır orta alanda Ahmet, Renan, Bekir, Del Valle hücum hattında ise Landel ve Rusescu 11’i ile sahada olacak. TFF 1. Lig’de  zirveyi ilgilendiren zorlu Hatayspor – Giresunspor karşılaşmasının başlamasına kısa bir süre kaldı.