Hatayspor Emin Adımlarla Yoluna Devam Etmek İstiyor

TFF 1. Lig’de lider Hatayspor 20. haftada evinde Giresunspor’u konuk edecek. Karşılaşma için hazırlıklarını sürdüren Hatayspor’da Teknik Direktör Bayram Toysal’dan açıklamalar geldi. Tesislerde yapılan antrenmanı takip eden basın mensuplarına yaptığı açıklamada Toysal ”Camia olarak bu seneki hedefimiz net şampiyonluk diyerek ”Hatayspor emin adımlarla yoluna devam ediyor” dedi.

Toysal: Üst Düzey Mücadele Sergilemeliyiz

Hatayspor Teknik Direktörü Bayram Toysal ”Rakiplerimiz bize karşı daha farklı hazırlanıyor ve daha zorlu mücadeleler oynuyoruz. Bize karşı alınan önlemler haftalar ilerledikçe artıyor. Bunu kırmak için üst düzey bir performans sergilemeliyiz.” dedi. Bu sene takımın hedefinin şampiyon olarak Süper Lig’e yükselmek olduğunu ifade eden hoca ”İşimizi şansa bırakmayacağız. Saha da çok iyi bir Hatayspor olacak ve hedeflerimize ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Giresunspor Karşılaşması Hazırlıkları Devam Ediyor

Hatayspor emin adımlarla yoluna devam etmek için saha içinde ve dışında her türlü gayreti göstermektedir diyen Hoca Giresunspor’un yükselen grafiğinin farkında olduklarını ve buna göre karşılaşmaya hazırlandıklarını ifade etti. Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenmanda dar alanda pas ve kondisyon çalışması yapıldı.