HATAYSPOR’DA TRANSFERLERDE GELİNEN SON NOKTA

Bordo mavili Hatayspor takımında gelecek sezona hazırlıklar şimdiden başladı. Özellikle Hatayspor yönetimi ve onursal başkanı transferler konusunda oldukça etkili. Yeni sezona daha iyi hazırlanmak ve sezonu daha iyi bir noktada bitirebilmek için Hatayspor transferler konusunda oldukça ağırlık vermiş bir vaziyette.

HATAYSPOR’DA YAPRAK DÖKÜMÜ

Bordo mavili Hatayspor takımında bir Yaprak Dökümü yaşanıyor. Var olan oyuncuları ile sözleşme yenileyen Hatayspor aynı zamanda var olan oyuncularıyla da sözleşme bitirmeye başladı. Hatayspor takımı yeni oyuncularla takımını güçlendirmek isterken aynı zamanda da oyuncularını yenilemeye de başladı.

3 isim ile kesin olarak yollarını ayıran Hatayspor futbolcularına teşekkür etti ve yeni kariyerlerinde başarılar diledi. Yusuf Abdioğlu, kaleci Akın Alkan ve Mesut Çaytemel Hatayspor’da veda eden 3 isim. Üç isim Hatayspor da gelecek sezon performans sergileyemeyecek.

Hatayspor bu içesim ile yollarını ayırdı ve ağustos ayında başlayacak olan süper lige yepyeni isimlerle devam etme kararı aldı. Var olan oyuncuların da devam edecek olan isimler varken aynı zamanda devam etmeyecek olan isimler yolunu bir an önce ayırdı. Bu işime gelecek kariyerlerinde başarılar dileyerek yollarının açık olduğunu söyleyen Hatayspor resmi hesapları yeni transferler konusunda da açıklamalar yapmaya başladı.

HATAYSPOR’UN SIRALAMA HEDEFİ

Bordo mavili Hatayspor takımı sezon altıncı sırada tamamladı. Oldukça başarılı bir sezon ardından aslında son haftalarda istenmeyen mağlûbiyetler alan Hatayspor takıma gelecek sezonda daha başarılı olabilmek için hem transfer konusunda hem de oyuncu performans konusunda oldukça dikkatli bir süreç yönetmek istiyor.

Sezona daha başarılı bir performansla ve daha başarılı bir noktada tamamlayabilecekken Hatayspor takımı son haftalarda çok fazla mağlubiyet aldı. Beraberlik ve mağlubiyetler Hatayspor takımını sezonun başından bu yana peşini bırakmadı. Özellikle tüm sezon boyunca kendi kalesine en fazla gol atan takım olarak istatistiklere giriş yapan Hatayspor takımı gelecek sezon bu durumu düzeltmek istiyor.

Hatayspor takımında sezonun en çok gol atan oyuncuları için henüz bir netlik yok. Sözleşmeleri uzatamayan Hatayspor takımı oyuncuları için gelecek olan teklifleri değerlendiriyor. Belki de Hatayspor takımında en çok gol atan iki isim gelecek sezon Hatayspor forması giyemeyecek.