Hatayspor Şampiyonluk Yolunda Kritik Mücadelede

TFF 1. Lig’de 26. haftada ligin zirvesinde önemli bir mücadele oynanacak. Şampiyonluğun en iddialı iki ekibi lider Hatayspor ve ikinci sırada bulunan takipçisi BB Erzurumspor’un karşılaşacağı mücadele 7 Mart Cumartesi saat 14.00’da Antakya Stadı’nda oynanacak. Ev sahibi Hatayspor şampiyonluk yolunda önündeki en kritik mücadeleye çıkıyor. Taraftarının da desteğiyle kazanmak isteyen Hatayspor camisı bu maçı erken final olarak değerlendiriyor.

Hatayspor Kazanarak Şampiyonluğunu İlan Etmek İstiyor

Zorlu karşılaşmadan alınacak 3 puan Hatayspor’un şampiyonluğunu çok önceden ilan etmesi anlamı taşıyor. Zira Hatayspor karşılaşmadan 3 puan çıkarması durumunda ligin tamamlanmasına 8 hafta kala en yakın rakibine 7 puan fark açmış olacak. Bu hesapları çok iyi analiz eden Hatayspor yönetimi ve teknik heyeti mücadeleden mutlak galibiyet istiyor.

Müsabaka İlgiyle Takip Ediliyor

Kritik mücadelede lider Hatayspor’a konuk olacak BB Erzurumspor ise karşılaşmadan puan çıkararak zirve iddiasını sürdürmek istiyor. Hatayspor şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemek için kazanmak niyetinde. Ligin zirvesini şekillendirecek olan zorlu karşılaşmayı sporseverler de merakla bekliyor. Seyir zevki yüksek olması beklenen mücadele için biletlerin satışa çıkarılması bekleniyor.