Erzurumspor Karşısında Hatayspor’un 11’i Açıklandı

TFF 1. Lig’de haftanın maçının başlamasına dakikalar kaldı. Zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmada lig lideri Hatayspor ikinci sırada bulunan takipçisi BB Erzurumspor’u konuk edecek. Kritik mücadelede ev sahibi Hatayspor taraftarlarının da desteğiyle karşılaşmadan 3 puan çıkarmak ve şampiyonluğunu erken ilan etmek istiyor. Konuk BB Erzurumspor ise liderle olan puan farkını eriterek şampiyonluk hedefini sürdürmek için Hatay deplasmanında puan arayacak. Zorlu Erzurumspor karşılaşmasında Hatayspor’un 11’i açıklandı.

Karşılaşmanın İlk 11’leri

Ev sahibi Hatayspor karşılaşmaya Akın Alkan, Strahil Popov, Yusuf Abdioğlu, Soner Örnek, Mesut Çaytemel, Kubilay Sönmez, Rayane Aabif, Helder Barbosa, Caner Hüseyin Bağ, Gökhan Karadeniz ve Mirkan Aydın 11’i ile başlayacak. Hatayspor’da yedek kulübesinde ise Ömer Alıcı, Hamza Gül, Selim Ilgaz, Alican Özfesli, Idır Ouali, Furkan Şeker ve Rahman Buğra Çağıran teknik adam Mehmet Altıparmak’tan görev bekleyecek.

Konuk BB Erzurumspor sahaya İbrahim Sehic, Murat, Aykut Hasan, Mücahit, İbrahim, Osman, Sissoko, Obertan, Hamroun ve Pote 11’i ile çıkacak. BB Erzurumspor’un yedekleri de şöyle; Kayacan, Batuhan, Hasan, Cenk, Emrah, Ömer ve Scuk.

Karşılaşma 14.00’da Başlayacak

Ligin zirvesini şekillendirecek önemli karşılaşma öncesinde nefesler tutuldu. Gözler Bahattin Şimsek’in 14.00’da çalacağı ilk düdüğünde. Antakya Stadı’nda taraftarlar da yerlerini almaya başladı. Karşılaşma öncesinde ısınmaya çıkan Hatayspor’un 11’i taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaştı.