Hatayspor Erzurumspor Karşılaşması Hazırlıklarını Başlattı

25. haftada zorlu Adana Demirspor deplasmanından 1 puanla dönen TFF 1. Lig lideri Hatayspor 26. haftada oynayacağı BB Erzurumspor mücadelesinin hazırlıklarını başlattı. Lig lideri Hatayspor ile ikinci BB Eruzurumspor’un karşılaşacağı kritik mücadele 7 Mart Cumartesi saat 14.00’da oynanacak. Ev sahibi olmanın da avantajını kullanarak Hatayspor Erzurumspor mücadelesinden 3 puan çıkarmak istiyor.

Şampiyonluk Mücadelesi Olacak

Ligin zirvesindeki iki ekibin oynayacağı mücadele öncesinde lider Hatayspor 49. puanla zirvede yer alıyor. İkinci sırada bulunan BB Erzurumspor ise 45 puana sahip. Zorlu mücadeleden galip gelerek şampiyonluk yolunda önemli mesafe kat etmek isteyen Hatayspor mücadelenin hazırlıklarına başladı. Hatayspor camiası mücadeleyi şampiyonluk yolunda erken final olarak değerlendiriyor.

Hatayspor Antrenmanından Notlar

Akdeniz ekibi kritik mücadelenin hazırlıklarını dün gerçekleştirdiği antrenmanla başlattı. Deplasmanda oynadıkları Adana Demirspor karşılaşmasından puan çıkaran Hatayspor’lu oyuncuların moralleri yerinde. Bu moral ile sahasında oynayacakları BB Erzurumspor karşılaşmasının hazırlıklarını hız kesmeden sürdüren oyuncular antrenmana ısınma hareketleri ve koşu ile başladı. Teknik Direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde gerçekleştirilen antrenman pas ve top kapma çalışması ile tamamlandı. Hatayspor Erzurumspor karşılaşması ile şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmak istiyor.