Hatayspor Menemenspor Maçından Galip Ayrıldı

Kendi sahasında Menemenspor takımını konuk eden Hatayspor bu maçtan 2-0’lık net bir skorla galip ayrılmasını başardı. Sezonun flaş takımları arasında yer alan Hatayspor maçları oldukça çekişmeli geçiyor. Evinde Menemenspor’u ağırlayan Hatayspor bu maçı 2-0 kazanmasını bildi.

Kendi sahasındaki maçı Mesut ile Diop’un golleriyle kazanan Hatayspor; böylece 40 puana da ulaşmayı başardı. Bu maçın ardından Menemenspor takımı ise 28 puanda kaldı. Bu sonucun ardından Menemenspor Play-Off yarışında yara alırken; Hatayspor ise 40 puana ulaşmasını bildi.

Bordo Beyazlılar Kendinden Emin!

Bordo Beyazlı takım maç genelinde üstük bir oyun ortaya koyarken; maçın golleri ise ikinci yarıda geldi. İkinci yarının 48. Dakikasında hakemin penaltı kararı vermesi sonrasında meşin yuvarlağın arkasına geçen Mesut Çaytemel; topu filelerle buluşturmayı başardı. Böylece maç 1-0 oldu. Daha sonra maçın 90. Dakikası itibariyle Diop ceza sahasının dışından kaleye sert bir şut çekti. Bu şutun da gol olmasının ardından Bordo Beyazlı ekip bu maçı 2-0 olarak kazandı. Maç boyunca Elazığ depremine dair tezahüratlar da atıldı.