Hatayspor İç Saha Maçlarını Kayıpsız Atlatmayı Planlıyor

Altınordu takımıyla 2-2- berabere kalan Hatayspor; özellikle iç saha maçlarında kayıp yaşamamak için yoğun çaba gösteriyor. Hatayspor Teknik Direktörü olan Bayram Toysal; 2-2 berabere sonuçlanan Altınordu maçı sonrasında birtakım açıklamalarda bulundu.

İkinci yarı itibariyle kendi oyun düşüncelerine uygun biri şekilde bir futbol ortaya koyduklarını ifade eden Toysal; mücadelelerinden de memnun olduğunu ifade etti. Artık önlerindeki 2 iç saha maçına odaklandıklarını belirten Toysal;  bu iki maçı da kayıpsız olarak atlatmayı düşündüklerini ifade etti.

Teknik Direktör Toysal; Hedefimize Gidiyoruz

Hatayspor Teknik Direktörü Bayram Toysal; özellikle iç saha maçlarında kayıp yaşamamayı hedeflediklerini belirterek; Altınordu maçının ikinci yarısında kendi düşüncelerine uygun bir şekilde bir futbol ortaya koyduklarını belirtti. Maç sırasında 2 kez beraberliği yakalamayı başardıklarını ifade eden Toysal; şayet 2-2’den sonra yakaladıkları pozisyonları değerlendirebilselerdi maçın çok farklı sonuçlanacağını da sözlerine ekledi.  Öte yandan şuan konumlarının  iyi olduğunu ifade eden Toysal; hedeflerine emin adımlarla gittiklerini de sözlerine ekledi.