Atakaş Hatayspor Sahasında Gaziantep FK’yı Ağırlayacak

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Atakaş Hatayspor, 15 Mayıs Cumartesi günü kendi sahasında Gaziantep FK’yı konuk edecek. İki takım arasındaki bu mücadele Başakşehir Antakya Atatürk Stadyumu’nda ve saat 18:00’da başlayacak. Bu karşılaşmayı hakem Serkan Tokat yönetecek. Hakem Serkan Tokat’ın yardımcılıklarını ise Volkan Narinç ve Mehmet Metin yapacak. Bu mücadele beIN SPORTS HD 2 ekraanından naklen olarak yayınlacak. Hatırlanacağı üzere Süper Lig’in birinci yarısında oynanan ilk maç, karşılıklı atılan gollerle 1 – 1 berabere sona ermişti.

Bu maç öncesinde konuk takım Gaziantep FK, Süper Lig’de şimdiye kadar toplamış olduğu 55 puan ile 9. Sırada bulunuyor. Öte yandan ev sahibi Atakaş Hatayspor ise Süper Lig’de şimdiye kadar toplamış olduğu 61 puan ile 6. Sırada yer alıyor.

Atakaş Hatayspor ve Gaziantep FK’nın Muhtemel 11’leri

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında oynanacak olan maçta Atakaş Hatayspor ve Gaziantep FK kozlarını paylaşacak. Konuk takım Gaziantep FK’nın rakibi Atakaş Hatayspor karşısında Günay Güvenç, Olkowski, Djilobodji, Oğuz Ceylan, Junior Morais, Jefferson, Sousa, Kenan Özer, Maxim, Muhammet Demir ve Dicko. 11’i ile maça başlaması bekleniyor.

Öte yandan ev sahibi Atakaş Hatayspor’un rakibi Gaziantep FK karşısında  Munir, Yusuf Abdioğlu, Pablo, Popov, Mesut Çaytemel, Sackey, Riberio, Akintola, Aabid, Boupendza ve Diouf 11’i ile karşılaşmaya başlaması bekleniyor. Ayrıca bu maç öncesinde konuk takım Gaziantep FK, Süper Lig’de dış sahada oynamış olduğu 19 maçtan 4 galibiyet, 7 beraberlik ve 8 mağlubiyet aldı. Öte yandan ev sahibi Atakaş Hatayspor ise Süper Lig’de iç sahada oynamış olduğu 19 maçta 10 galibiyet, 4 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı.

Atakaş Hatayspor ve Gaziantep FK’nın Form Durumu

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Atakaş Hatayspor ile Gaziantep FK karşı karşıya gelecek. Bu maç öncesinde konuk takım Gaziantep FK, Süper Lig’de oynadığı son 5 maçtan 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Öte yandan ev sahibi Atakaş Hatayspor ise Süper Lig’de oynadığı son 5 maçtan 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.