Atakaş Hatayspor Hazırlıklarına Son Sürat Devam Ediyor

Süper Lig’in fırtınası dördündü haftası ile devam ediyor. Dördüncü hafta kapsamında Atakaş Hatayspor ekibiyle Çaykur Rizespor ekibi aynı sahada buluşmaya hazırlanıyor.

Hatayspor Süper Lig’in üçüncü haftasında aldığı galibiyeti devam ettirmek ve hanesine puan eklemek amacıyla sahaya çıkacak iken Rizespor ekibi talihsiz giden Süper Lig macerasını tersine çevirmek için mücadele verecek.

Toplamda 1 puanı olan Rizespor hanesine puan eklemek isterken Hatayspor ekibi puan olarak sıralamada üst sıralarda yer almak istiyor. Çetin mücadelede Hatay ekibi konuk ekip olacak ve mücadele Rize Stadyumu’nda oynanacak.

12 Eylül Pazar günü saatler 17:00’ı gösterdiğinde başlayacak olan karşılaşmanın heyecanına naklen yapılacak yayın ile ortak olunabilecek.

Osman Çalgın Tesisleri’nde Hazırlıklar Sürüyor

Süper Lig’in dördüncü haftası için Atakaş Hatayspor ekibi Osman Çalgın Tesisleri’nde çalışmalarına başladı. Teknik direktör Ömer Erdoğan önderliğinde ilerleyen çalışmaların toplamda 1 saat 20 dakika sürdüğü ifade edildi.

Basına kapalı alanda gerçekleşen hazırlıklar; çabukluk, hava topu ve teknik idman çalışmaları ilerledi. Dördüncü hafta karşılaşması için yoğun bir tempoda olan Hatayspor ekibi, yapacakları son idman çalışmasının ardından Çaykur Rizespor mücadelesi için Rize’nin yolunu tutacak.

Ekip özel bir uçakla Rize’ye hareket edecek. Mutlak galibiyet amacıyla sahada kozlar paylaşılacak.

Atakaş Hatayspor Ekibinin İlk 3 Haftası

Verilen ara sonrası Süper Lig ekipleri tekrar sahalara döndü. Dördüncü hafta mücadelesi için tekrar sahaya çıkacak olan takımlar, zorlu savaşlarına devam edecek.

İlk üç haftasında birer galibiyet, mağlubiyet ve beraberlik alan Atakaş Hatayspor ekibi, Kasımpaşa SK ekibi ile ilk haftasında çetin bir savaş vermiş ve beraberlik ile sahadan ayrılmıştı.

İkinci haftasında Galatasaray ile aynı sahada olan Hatay ekibi tüm gücünü ortaya koysa da mağlubiyet yaşamış fakat sonraki hafta Alanyaspor ekibi karşısında 5 gol sevinciyle galibiyet alarak gurur yaşatmıştı. Toplamda 4 puanı bulunan Hatay ekibi, Süper Lig’in üçüncü haftasını 9. Sırada kapattı.

Mutlak galibiyet isteyen Hatay ekibi, hanesine puan alarak sıralamada üst sıralara çıkmak istiyor. Konuk ekip olarak Rize’den galip ayrılmak istiyor.