Mehmet Altıparmak: Lidere Yakışan Bir Oyun Sergiledik

Hatayspor yeni Teknik Direktörü Altıparmak Eskişehirspor deplasmanında alınan galibiyet sonrasında kameraların karşısına geçti. Lidere yakışan bir oyun ortaya koyduklarını ifade eden Mehmet Altıparmak ”Zorlu ve sıkışık fikstür öncesi alınan 3 puan önemli.” dedi. Hatayspor ile hafta içinde anlaşan ve ilk karşılaşmasına çıkan teknik adam kendisi için de anlamlı olan 3 puanı taraftara armağan etti.

Altıparmak: Zorlu Karşılaşmalar Öncesi Galibiyet Güzel Oldu

TFF 1. Lig’de hafta için oynanacak 24. hafta karşılaşmaları nedeniyle kulüpleri zorlu bir sürecin beklediğini ifade eden tecrübeli hoca ”Bu zorlu fikstür öncesinde Eskişehirspor deplasmanında alınan galibiyet güzel oldu. Oyuncularımı kutluyorum. Lidere yakışan bir oyun sergilediler. Bundan sonraki süreci de birlikte en iyi şekilde geçirerek zorlu fikstürü atlatmak istiyoruz.” dedi.

Hatayspor Ara Vermeden Hazırlıklara Başladı

Yeni Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ile ilk karşılaşmasından 3 puan çıkaran lider Hatayspor ara vermeden hafta içi oynanacak 24. hafta müsabakası hazırlıklarını başlattı. 45 puanla zirvede yer alan lider Hatayspor Salı saat 14.00’da Osmanlıspor’u konuk edecek. Hatayspor hoca eşliğinde hazırlıkları başlattı.